• 1 z 3
 

Košilové šaty RESØRT’23

 


Dlouhé košilové šaty z marocké lycry mají krásné detaily v podobě malých manžetových knoflíčků. Šaty jsou propínací s detailem fialové pasparty, která dodává šatům ten správný “resortní” look. Šaty lze nosit také rozepnuté společně s kalhotami z naší kolekce a plavkami.

Materiál: Marocká lycra

Štrasový knoflík, stříbrná galvanizace 

Péče: praní na 30’ v pračce (program jemné prádlo), nepoužívat sušičku.

 

 

31 000 Kč
Kategorie E-SHOP
Zvolte variantu
BARVA: M Na dotaz 31 000 Kč
   
BARVA: L Na dotaz 31 000 Kč
   
BARVA: XS Na dotaz 31 000 Kč
   
BARVA: S Na dotaz 31 000 Kč
   
 

WWØ představuje první resortní kolekci.

Inspirováno přírodou, tradicí kraje, ve kterém tvoříme a neutuchající pokorou k lásce.

Design printu pro resort kolekci vychází z květu tulipánu. Tento jsme graficky zpracovaly do vzoru, který v sobě nese folklorní odkaz v současném pojetí, vzor má také evokovat element vody a nekončící prázdniny.

Knoflíky do této kolekce jsou pro WWØ ručně vyrobeny na zakázku na severu Čech - v Jablonci nad Nisou, kde se navzájem pojí úchvatná příroda s více než 300 letou tradicí bižuterie.

Všechny materiály z resortní kolekce jsme bedlivě vybíraly tak, aby maximálně splnily požadavky na nošení v teplých letních dnech a zároveň svým precizním zpracováním dokázaly obstát také na jakékoliv společenské akci.

Ucelená kolekce WWØ RESØRT pro ni i pro něj má jedinou ambici a tou je, přinést svému nositeli do života radost, lehkost, jedinečnost a pocit luxusu, který se neskrývá pouze za oděvem, ale uvnitř každého z nás. Luxusu dovolit si cestovat, odpočívat, relaxovat a snít. V lásce.