• 1 z 2
 

Pánské RESØRT kraťasy

 


Pánské kraťasy sportovnějšího střihu s postraními kapsami. Detail resort vzoru jsme záměrně umístily pouze v jemném proužku k okraji délky. Pro něho kraťasy, pro ni sako s proužkem ve stejném stylu. Propojte se. Tahle kolekce je oslavou lásky a života.

Materiál: polyamid s elastanem s nepromokavou úpravou

pruh: marocká lycra

9 500 Kč
Kategorie E-SHOP
Zvolte variantu
BARVA: M Na dotaz 9 500 Kč
   
BARVA: L Na dotaz 9 500 Kč
   
BARVA: S Na dotaz 9 500 Kč
   
 


WWØ představuje první resortní kolekci.

Inspirováno přírodou, tradicí kraje, ve kterém tvoříme a neutuchající pokorou k lásce.

Design printu pro resort kolekci vychází z květu tulipánu. Tento jsme graficky zpracovaly do vzoru, který v sobě nese folklorní odkaz v současném pojetí, vzor má také evokovat element vody a nekončící rozmarné léto.

Knoflíky do této kolekce jsou pro WWØ ručně vyrobeny na zakázku na severu Čech - v Jablonci nad Nisou, kde se navzájem pojí divoká příroda s více než 300 letou tradicí bižuterie.

 

Všechny materiály z resortní kolekce jsme bedlivě vybíraly tak, aby maximálně splnily požadavky na nošení v teplých letních dnech a zároveň svým precizním zpracováním dokázaly obstát také na jakékoliv společenské akci.

Ucelená kolekce WWØ RESØRT pro ni i pro něj má jedinou ambici a tou je, přinést svému nositeli do života radost, lehkost, jedinečnost a pocit luxusu, který se neskrývá pouze za oděvem, ale uvnitř každého z nás. Luxusu dovolit si cestovat, odpočívat, relaxovat a snít.

S láskou.