• 1 z 4
 

Lněné kraťasy RESØRT

 


Lněné kraťas s vysokým pasem. Tyto kraťasy mají krásný detail knoflíčků v pase. Budou fungovat kdekoliv, kdykoliv, s kýmkoliv. S bikinami na pláži, ale také se sakem z WWØ resort kolekce do práce. Společně s resort trikem v nich můžete prožít celé léto.

Materiál 100% len

Štrasové knoflíky, stříbrná galvanizace.

9 500 Kč
Kategorie E-SHOP
Zvolte variantu
BARVA: M Na dotaz 9 500 Kč
   
BARVA: L Na dotaz 9 500 Kč
   
BARVA: XS Na dotaz 9 500 Kč
   
BARVA: S Na dotaz 9 500 Kč
   
 


WWØ představuje první resortní kolekci.

Inspirováno přírodou, tradicí kraje, ve kterém tvoříme a neutuchající pokorou k lásce.

Design printu pro resort kolekci vychází z květu tulipánu. Tento jsme graficky zpracovaly do vzoru, který v sobě nese folklorní odkaz v současném pojetí, vzor má také evokovat element vody a nekončící rozmarné léto.

Knoflíky do této kolekce jsou pro WWØ ručně vyrobeny na zakázku na severu Čech - v Jablonci nad Nisou, kde se navzájem pojí divoká příroda s více než 300 letou tradicí bižuterie.

 

Všechny materiály z resortní kolekce jsme bedlivě vybíraly tak, aby maximálně splnily požadavky na nošení v teplých letních dnech a zároveň svým precizním zpracováním dokázaly obstát také na jakékoliv společenské akci.

Ucelená kolekce WWØ RESØRT pro ni i pro něj má jedinou ambici a tou je, přinést svému nositeli do života radost, lehkost, jedinečnost a pocit luxusu, který se neskrývá pouze za oděvem, ale uvnitř každého z nás. Luxusu dovolit si cestovat, odpočívat, relaxovat a snít.

S láskou.