• 1 z 4
 

Kaftan RESØRT

 


Kaftan z WWØ RESØRT kolekce lze nosit jako šaty, přehoz přes plavky nebo kabátek. Střih velmi sluší také ženské postavě s křivkami. 

Materiál: Hedvábná látka s elastanem (3%)

 

21 000 Kč
Kategorie E-SHOP
Zvolte variantu
BARVA: M Na dotaz 21 000 Kč
   
BARVA: L Na dotaz 21 000 Kč
   
BARVA: XS Na dotaz 21 000 Kč
   
BARVA: S Na dotaz 21 000 Kč
   
 


WWØ představuje první resortní kolekci.

Inspirováno přírodou, tradicí kraje, ve kterém tvoříme a neutuchající pokorou k lásce.

Design printu pro resort kolekci vychází z květu tulipánu. Tento jsme graficky zpracovaly do vzoru, který v sobě nese folklorní odkaz v současném pojetí, vzor má také evokovat element vody a nekončící rozmarné léto.

Knoflíky do této kolekce jsou pro WWØ ručně vyrobeny na zakázku na severu Čech - v Jablonci nad Nisou, kde se navzájem pojí divoká příroda s více než 300 letou tradicí bižuterie.

 

Všechny materiály z resortní kolekce jsme bedlivě vybíraly tak, aby maximálně splnily požadavky na nošení v teplých letních dnech a zároveň svým precizním zpracováním dokázaly obstát také na jakékoliv společenské akci.

Ucelená kolekce WWØ RESØRT pro ni i pro něj má jedinou ambici a tou je, přinést svému nositeli do života radost, lehkost, jedinečnost a pocit luxusu, který se neskrývá pouze za oděvem, ale uvnitř každého z nás. Luxusu dovolit si cestovat, odpočívat, relaxovat a snít.

S láskou.